WhatsApp
Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumsal kimliğin en etkili ve önemli göstergesi olarak bilinen logo tasarımı kadar önemli olan web tasarımı; vizyon konusuna önem verenlerin üzerinde titizlikle durması gereken bir konudur.

Teknoloji çağında yaşıyor olmamız, web sitelerine verilen önemin ciddi şekilde artmasını sağlıyor. Her ne amaçla olursa olsun kurumsal kimliğini daha iyi yansıtmak isteyen herkes, bugün web tasarımı konusunda profesyonel çalışmalara imza atmış kişi veya kurumların imzasını taşıyan web sitelerine sahip!

Neden Web Tasarımı Yaptırmalısınız?

Web tasarımı, kurumsal kimliği ifade eden en etkili görsel araçlardan biridir. Ürün, hizmet, firma, kişi veya farklı herhangi bir hususta hedef kitlenizi bilgilendirme amacıyla yaptıracağınız bir web tasarımı ile pek çok açıdan rakiplerinizin önüne geçmeyi başarabilirsiniz.

Yaptıracağınız güncel bir web tasarımı ile hem dijital ortama ilk adımınızı atabilir, hem de bu ortamın sağladığı imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Hizmet sunan pek çok firma, web tasarımı olmadan son derece kısıtlı bir kitleye hitap edecektir. Türkiye'nin herhangi bir yerinde sahip olduğunuz firma, bir başka ilde yeteri kadar ses getirmeyebilir. Sattığınız bir ürünü veya sunduğunuz hizmeti size kilometrelerce uzaktaki kişilere duyurmanız mümkün olmayabilir. Fakat internet sayesinde bunları gerçekleştirmek son derece kolay! yayınlanmaktadır.
Özgün tasarıma sahip, her an güncel kalmayı başarabilen web tasarımları sayesinde siz de mesafe tanımaksızın hitap ettiğiniz kesimi genişletebilirsiniz.

Tasarımını Gerçekleştirdiğimiz Web Sitelerinin Özellikleri:

Web Tasarım olarak imzamızın bulunduğu tüm tasarımlarımız özgün, kullanıcıyı yormayan, gereksiz ayrıntı içermeyen, göze hoş gelen ve hedef kitlenin vurgulandığı web tasarımlarıdır. Ayrıca web tasarımı konusunda beklentilerinizin %100 karşılanacağı, taleplerinizi dikkate alan bir kimliğimiz bulunmaktadır. Çalışmalarımız modern çizgilere sahip tasarımlar olduğundan dolayı kısa vadede yeni bir web tasarımı ihtiyacı duymayacak, yıllarca kullanabileceğiniz, eskimeyen bir web sitesine sahip olacaksınız.

İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Web tasarımının en önemli unsurlarından biri hızdır. Site ne kadar hızlı açılırsa, ziyaretçi için o kadar iyi olacaktır.
Web tasarımı, modern bir grafik tasarıma sahip olmalıdır.
Web tasarımı, kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.
Web tasarımı, kullanıcı dostu ve kolay kullanımlı bir arayüze sahip olmalıdır.
Web tasarımı, tüm internet tarayıcılarıyla uyumlu olmalıdır.
Web tasarımı, arama motoru optimizasyonu konusunda kusursuz olmalıdır.
Web tasarımı, W3C standartlarına uygun olmalıdır.

Seo Hizmeti

istediğiniz Ülkede İstediğiniz kelimelerde sizi ilk sayfalara taşıyoruz İhracat yapan firmalar istediğiniz ülkenin arama motorlarında web sitenizi ilk sayfaya taşıyarak müşterilerinizin firmanıza ve ürünlerinize ulaşmasını sağlayalım. Ürünlerinizi ihracat yaptığınız ülkede birinci sırada tanıtalım.

Reklam ücreti ödemeden her ay binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Bizim için başarı Google , Bing ve diğer arama motorlarında 1. Sayfada yer almak demektir.

İstediğiniz anahtar kelimeler için kapsamlı SEO hizmeti. Amacımız sitenizi istediğiniz anahtar kelimeler için ilk sayfalara taşımaktır. Google , Bing de ilk sayfada yer alınız. Yapılan araştırmalara göre arama yapanların %70-80'i 1. sayfadan sonrasına asla bakmıyorlar.

Google SEO uyumlu XHTML CSS Web Tasarım ile sizinde siteniz artık ilk sayfalarda çıkabilir.

Temiz kodlamaya geçiniz (XHTML CSS). Artık herkes site yapısını baştan aşağıya değiştirerek temiz kodlamaya geçti. .

İçerik SEO için altındır. XHTML CSS tasarımını yaptıktan sonra site içeriğinizi derleyerek veya baştan hazırlayarak SEO uyumlu hale getiriyoruz. İstediğiniz Ülkede İstediğiniz Kelimelerde Sizi İlk sayfalara taşıyoruz.