WhatsApp
Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Yükleniyor...

Toplu SMS

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Toplu SMS

Toplu SMS

Ticari İşletmeler için Toplu SMS; müşterilerinize hızlı bilgilendirme mesajı geçmenizi ve ürünlerinizin kampanya, duyuru ve tanıtımını en güvenilir biçimde ve doğrudan hedef kitleye yapmanızı sağlar.
Sivil Toplum Örgütleri için Toplu SMS; günümüzde aktif yaşam ve iş temposu içerisinde, üyelerine daha etkin biçimde ulaşmak isteyen dernekler, siyasi partiler, belediyeler, vakıflar ve diğer sivil toplum kuruluşları Toplu SMS sistemlerimizi aktif biçimde kullanmaktadırlar.


Bireyler için Toplu SMS; yakınlarınıza çeşitli duyuru (doğum günü, düğün davetiyesi, toplantı vb) özel etkinlik ve duyurularınızı en ekonomik ve hızlı biçimde duyurulmasını sağlar.
Günümüzde, reklam, tanıtım ve duyuru ihtiyaçlarının en ekonomik ve etkin biçimde çözen işletme ve kurumların öne çıktığı ve rakiplerine nazaran pozitif şekilde ayrıştığı bir süreç yaşıyoruz. Toplu SMS sistemimizi kullanarak sizlerde bu ihtiyacınızı en ekonomik biçimde giderebilir, etkin ve pro aktif bir tanıtım ve duyuru sistemine kavuşabilirsiniz.


GSM şirketlerinin, 1 hafta ya da 1 ay süreyle geçerli olan ve dönem sonunda kullanmadığınız SMS'lerin silindiği SMS paketlerinden sıkıldınız mı? Sadece tek yöne değil her yöne dilediğiniz şekilde SMS gönderebildiğiniz ve dönem sonunda silinmeyen SMS paketlerimi kullanmak istiyorsunuz? Üstelik bunu en ekonomik fiyatlarla yapmak için doğru yerdesiniz. Dilerseniz, SMS'lerinize "Originatör" tanımı vererek "başlıklı" ya da "isimli" tabir edilen SMS'ler de gönderebilirsiniz.


Ticari işletmeler, okullar, dershaneler, her türlü sivil toplum örgütleri, anında ve etkin iletişim ihtiyacını duyan tüm bireyler, sistemimizden ücretsiz üyelik alarak iletişim, duyuru, tanıtım ve reklam ihtiyaçlarını giderebilir.


Girişimcilere de destek veriyoruz. Benim çevrem geniş, bende SMS paketi satışı yapmak istiyorum diyorsanız, Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçin, ya da iletişim formunda bize yazın sizi arayalım. Sistemimiz bünyesinde vereceğimiz alt bayilik sistemi kapsamında Size bağlı bayiler edinerek ve SMS paketi satışı yaparak önemli boyutlarda alternatif kazanç elde edebilirsiniz.
Diğer SMS firmalarına ve SMS sitelerine de APİ yoluyla SMS satışımız bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcilerimiz (0 532 714 09 24)  ile irtibata geçiniz.


Hedefli reklam çalışmaları için Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir ya da İletişim bölümünden bizlere yazarak Sizlerle en kısa sürede irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz.
İhtiyacınıza en uygun çözüme kavuşmak için Bizlerle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. Müşteri temsilcilerimiz en uygun çözümü size önereceklerdir. İhtiyacınıza uygun Toplu SMS paketi satın almak için anında ücretsiz üyemiz olabilirsiniz.

Toplu SMS Çözüm Ortaklarımız

www.toplumesajcek.com