WhatsApp
Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram
Yükleniyor...

Seo Hizmeti

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Seo Hizmeti

Seo Hizmeti

istediğiniz ülkede İstediğiniz kelimelerde sizi ilk sayfalara taşıyoruz İhracat yapan firmalar istediğiniz ülkenin arama motorlarında web sitenizi ilk sayfaya taşıyarak müşterilerinizin firmanıza ve ürünlerinize ulaşmasını sağlayalım. Ürünlerinizi ihracat yaptığınız ülkede birinci sırada tanıtalım.

Reklam ücreti ödemeden her ay binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Bizim için başarı Google , Bing ve diğer arama motorlarında 1. Sayfada yer almak demektir.

İstediğiniz anahtar kelimeler için kapsamlı SEO hizmeti. Amacımız sitenizi istediğiniz anahtar kelimeler için ilk sayfalara taşımaktır. Google , Bing de ilk sayfada yer alınız. Yapılan araştırmalara göre arama yapanların %70-80'i 1. sayfadan sonrasına asla bakmıyorlar.

Google SEO uyumlu XHTML CSS Web Tasarım ile sizinde siteniz artık ilk sayfalarda çıkabilir.

Temiz kodlamaya geçiniz (XHTML CSS). Artık herkes site yapısını baştan aşağıya değiştirerek temiz kodlamaya geçti. .

İçerik SEO için altındır. XHTML CSS tasarımını yaptıktan sonra site içeriğinizi derleyerek veya baştan hazırlayarak SEO uyumlu hale getiriyoruz. İstediğiniz Ülkede İstediğiniz Kelimelerde Sizi İlk sayfalara taşıyoruz.